REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Rzeszów] Pawilon Handlowy, al. Rejtana 67inwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Pawilon Handlowy, al. Rejtana 67
Rzeszów, Nowe Miasto, Rejtana 67
Stadion przy ul. Polnejinwestycja
Pokaż inwestycję
Stadion przy ul. Polnej
Malczyce, Udanin, Polna
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wałbrzych] Nowe place zabaw
Wałbrzych
[Poznań] Nowe Ogrody na ukończeniuartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Nowe Ogrody na ukończeniu
Budowa pierwszego etapu inwestycji Nowe Ogrody, usytuowanej przy ulicy 5 Stycznia na poznańskich Jeż...
[Lublin] Nowe bloki na Węglinieartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Nowe bloki na Węglinie
Co najmniej sześć nowych budynków powstanie wkrótce przy ul. Jantarowej w Lublinie. Osiedle wybuduje...
[Polska] Nowe Ogrody na Jeżycachartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Nowe Ogrody na Jeżycach
Proxin Ogrody rozpoczyna budowę drugiego etapu inwestycji Nowe Ogrody przy ulicy Meissnera 2. Dewelo...
[Poznań] Nowe Ogrody na półmetkuartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Nowe Ogrody na półmetku
Zimowy czas nie spowalnia prac. Na III etapie Nowych Ogrodów budynek pnie się w górę, osiągnął pozio...
Oddanie do ruchu kolejnych odcinków autostrady A2 coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
Oddanie do ruchu kolejnych odcinków autostrady A2 coraz bliżej
Jeszcze w kwietniu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) planuje udostępnić kierowcom autostradę A2 od węzła Łukowisko do Białej Podlaskiej. Dyrekcja szacujemy, że do końca czerwca 2026 r. kierowcy będą mogli korzystać z pozostałej części trasy, od Siedlec do Łukowiska.
Oddanie do ruchu kolejnych odcinków autostrady A2 we wschodniej Polsce coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
Oddanie do ruchu kolejnych odcinków autostrady A2 we wschodniej Polsce coraz bliżej
Jeszcze w tym miesiącu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) planuje udostępnić kierowcom autostradę od węzła Łukowisko do Białej Podlaskiej. Dyrekcja szacuje, że do końca czerwca 2026 r. kierowcy będą mogli korzystać z pozostałej części trasy, od Siedlec do Łukowiska.
[Pyrzowice] Droga S1 węzeł Lotnisko - węzeł Pyrzowiceinwestycja
Pokaż inwestycję
[Pyrzowice] Droga S1 węzeł Lotnisko - węzeł Pyrzowice
Mieszkańcy jednego z największych wrocławskich osiedli doczekają się tramwaju. Budowa na ostatniej prostej [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Mieszkańcy jednego z największych wrocławskich osiedli doczekają się tramwaju. Budowa na ostatniej prostej [ZDJĘCIA]
Świetna wiadomość dla mieszkańców Nowego Dworu! Pierwszy tramwaj na trasie autobusowo-tramwajowej, która połączy to osiedle z centrum Wrocławia, ma pojawić się już na koniec wakacji. A na nowo wybudowanej pętli przy ulicy Rogowskiej powstanie zielony mini park.
Dolny Śląsk przyspiesza z remontami dróg. Dwie umowy za blisko 65 mln zł podpisaneartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk przyspiesza z remontami dróg. Dwie umowy za blisko 65 mln zł podpisane
Kolejne, ponad 30 kilometrów dróg wojewódzkich zostanie przebudowanych na Dolnym Śląsku. Samorząd województwa podpisał dziś umowy na modernizację odcinków DW324 Niechlów – Załęcze oraz DW346 Gaj Oławski – Nowy Śleszów. Inwestycje poprawią bezpieczeństwo i usprawnią komunikację – także w sytuacjach awaryjnych na autostradzie A4. To kolejne inwestycje infrastrukturalne prowadzone w ramach autorskiego programu samorządu - „Dolny Śląsk na Dobrej Drodze”.
Mieszkańcy dolnośląskiej Złotoryi po ok. 20 latach znów skorzystają z kolei. Podpisano umowę na rewitalizację lk284artykuł
Pokaż artykuł
Mieszkańcy dolnośląskiej Złotoryi po ok. 20 latach znów skorzystają z kolei. Podpisano umowę na rewitalizację lk284
Mieszkańcy Złotoryi po latach znów skorzystają z kolei. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę o wartości blisko 263 mln zł na wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania „Rewitalizacja odcinka Legnica – Złotoryja – Jerzmanice-Zdrój w celu włączenia Złotoryi oraz powiatu złotoryjskiego do sieci regionalnego wojewódzkiego transportu kolejowego”. Inwestycja realizowana jest z Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r.
Olsztyn Główny: nowy peron zachęca do podróży koleją [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Olsztyn Główny: nowy peron zachęca do podróży koleją [ZDJĘCIA]
Podróżni korzystają z przebudowanego peronu nr 4 na modernizowanej stacji Olsztyn Główny. Z nowej konstrukcji łatwiej można wejść do pociągu. Kontynuowane są prace przy modernizacji stacji – pozostałych peronów, przejścia podziemnego i układu torowego. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. realizują prace o wartości około 400 mln zł dzięki współfinansowaniu ze środków unijnych Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.
[Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych "Nowe Maślice", al. Śliwowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych "Nowe Maślice", al. Śliwowa
Wrocław, Fabryczna
[Garwół] Osiedle "Oaza Spokoju"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Garwół] Osiedle "Oaza Spokoju"
[Rzeszów] Budynki Mieszkalne, ul. Podwisłocze (180m)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Budynki Mieszkalne, ul. Podwisłocze (180m)
Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze
Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki)inwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle, ul. Kazimierza Bieńkowskiego (Nowe Żerniki)
Wrocław, Fabryczna, Kazimierza Bieńkowskiego
firma
Pokaż firmę
Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. Sp. k.
Kiełczów, Wilczycka 48
[Kielce] Budynek Mieszkalny, ul. Kazimierza Wielkiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
[Kielce] Budynek Mieszkalny, ul. Kazimierza Wielkiego
Kielce, Ślichowice, Kazimierza Wielkiego
REKLAMA